Uudised

Pakume aktiivset puhkust FUERTEVENTURAL oktoobri koolivaheajal!
21.-29.10.2023 / 8 päeva, majutuse hind alates 369 eur/inimene
19.-29.10.2023 / 11 päeva, majutuse hind alates 439 eur/inimene

Miks minna kaugele Kariibi saartele kui samasugused rannad on Fuerteventural!
Kanaarisaarte idapoolseim saar – FUERTEVENTURA - on eestlastele vähe tuntud aga väga eriline saar just oma metsiku võlu, pikkade liivarandade ja väheste turistide poolest. Teda ei saa võrrelda ei Gran Canaria ega Tenerifega.
Fuerte vōlu on lõputud VALGE LIIVAGA rannad, liivadüünid ja kõrged liivamäed ning armsad väikesed linnakesed, palju metsikut ja asustamata ala. Turism on pidurdatud kuna saar on UNESCO kaitse all. Ja loomulikult on Fuerteventura surfarite paradiis, kuulsas Sotavento rannas viiakse regulaarselt läbi purjelaudurite MM. Oktoober on kliima poolest kõige parem aeg aastas!

Lend Tallinnast-Fuerteventurale: 1 vahemaandumisega, mugav lennugraafik, hind alates 699 + pagas soovi korral. Kuna lennud Kanaaridele on siiski pikad ja Fuerteventural on niipalju huvitavat teha, soovitame pikemat puhkust ehk 11 päeva.
Küsi meilt täpsemat infot!

Majutus erinevates hotellides Puerto de Castillos.
Puerto CASTILLO on saare üks suuremaid pärle. See on tuulte eest hästi varjatud mägedevaheline pika liivarannaga armas linnake. Ilusad hotellid ja kena jahisadam otse küla keskel. Põnevat tegevust jagub: suur magnet on merelõvidega ujumine, lisaks kalastus, Aqualand lastele, roosa allveelaev, meeleolukas merereis katamaraanil, rannatennis, tennis, romantiline minigolfi park jne. Kõik samas külas, käe-jala juures. Mõnusad rattateed külast välja mitmes suunas. Legendaarne Sotavento rand (surfarite paradiis) asub 40 km kaugusel. Lennujaam vaid 6 km kaugusel! Takso maksab ca 12 eur/suund.
Oleme need Castillo hotelllid läbi käinud ja teame nende hotellide võlusid hästi!
Vaata infot siit!
Meie partnerid: